Je winkelwagen is momenteel leeg
De Mango Colada cocktailmix is een onweerstaanbare combinatie van tropische smaken die je direct een glimlach bezorgt. Perfect voor zonnige dagen of om de winterblues te verdrijven, deze mix brengt je het hele jaar door in vakantiestemming.
De Mango Colada cocktailmix is een onweerstaanbare combinatie van tropische smaken die je direct een glimlach bezorgt. Perfect voor zonnige dagen of om de winterblues te verdrijven, deze mix brengt je het hele jaar door in vakantiestemming. Met mango, kokos, een vleugje rum en rietsuiker maak je in een handomdraai een exotische traktatie. Geniet van deze heerlijke, makkelijk te bereiden cocktail en laat je meevoeren naar tropische sferen. Een ware smaaksensatie voor elke gelegenheid!
Volg bovenstaand recept, maar vervang de rum voor 200ml kokend water. Laat hem 3 uurtje intrekken ipv 24, en je hebt een heerlijke mocktail!
Items van productcarrousel